ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019-2020

Καλούνται οι απόφοιτοι της επαναληπτικής εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2019-2020 να υποβάλλουν στη Γραμματεία ηλεκτρονικά (secr@geol.uoa.gr) αίτηση ορκωμοσίας  από τη Δευτέρα 02 Νοεμβρίου 2020 έως  και την Παρασκευή 06 Νοεμβρίου 2020, επισυνάπτοντας τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

1) Αίτηση ορκωμοσίας

2) Υπεύθυνη Δήλωση Ορκωμοσίας

4) Βεβαίωση κατάθεσης διπλωματικής στο ψηφιακό αποθετήριο ΠΕΡΓΑΜΟΣ (συμπληρωμένη σε όλα τα πεδία (1,2,3) και υπογεγραμμένη όπου χρειάζεται)

5) Για όσους έχουν παραπάνω από 40 μαθήματα, υπεύθυνη δήλωση όπου κατά περίπτωση θα δηλώνουν α) εάν επιθυμούν να υπολογιστούν όλα στο βαθμό πτυχίου ή β) εάν όχι ποια μαθήματα θέλουν να μην υπολογιστούν με την πλήρη ονομασία τους και τον κωδικό τους.

Επιπλέον, για την ολοκλήρωση της αίτησης θα πρέπει απαραίτητα εντός της προθεσμίας να αποσταλεί η ακαδημαϊκή ταυτότητα με υπηρεσία ταχυμεταφοράς (Ταχ/κή Διεύθυνση: Γραμματεία Τμήματος Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος, Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών. Σχολή Θετικών Επιστημών.15784 Ζωγράφου, Πανεπιστημιούπολη)

Τα σχετικά έντυπα επισυνάπτονται.

Υπεύθυνη Δήλωση Ορκωμοσίας

Αίτηση Ορκωμοσίας

Έντυπο Ψηφιακής Καταχώρησης Πέργαμος

Διαδικασία ψηφιακής καταχώρησης διπλωματικών εργασιών στο Πέργαμος