ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ_ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ERASMUS+ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2023-2024

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ

Στο πλαίσιο του Προγράμματος ERASMUS+ προκηρύσσονται στο Τμήμα Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος για το ακαδ. έτος 2023-2024 δεκαπέντε (15) θέσεις κινητικότητας φοιτητών.

Προθεσμία ηλεκτρονικής κατάθεσης της αίτησης στον/ην ακαδημαϊκό/ή υπεύθυνο/η έως την Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023.

Όσοι/ες φοιτητές/τριες ενδιαφέρονται και πληρούν τις σχετικές προϋποθέσεις, όπως αναφέρονται αναλυτικά στην επισυναπτόμενη προκήρυξη, μπορούν να απευθύνονται στον/στην αρμόδιο/α ακαδημαϊκό/ή υπεύθυνο/η ανά συνεργαζόμενο ίδρυμα και να τους αποστείλουν ηλεκτρονικά, με κοινοποίηση και στη Γραμματεία (secr@geol.uoa.gr), τη συνημμένη αίτηση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Δείτε συνημμένα τη σχετική ανακοίνωση και προκήρυξη επιλογής και την αίτηση υποψηφιότητας.

ΑΙΤΗΣΗ ERASMUS+ 2023-2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ERASMUS+ 2023-2024

Πρόσκληση επιλογής φοιτητών Erasmus+ 2023-2024_Τμήμα Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος

ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ_ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ 2023-2024