ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

CRITICAL MINERAL RESOURCES AS THE FOUNDATION OF STRATEGIC FIELDS OF THE EUROPEAN INDUSTRY & THE ROLE OF THE GREEK MINING INDUSTRY

Σάββατο 30 Μαρτίου 2024

To Society of Economic Geology NKUA Student Chapter σας προσκαλεί να παρευρεθείτε στην ημερίδα της ερευνητικής μας ομάδας, που θα λάβει χώρα το Σάββατο 30 Μαρτίου στις 11:00, με τίτλο "Critical Mineral Resources as the foundation of Strategic Fields of the European Industry & the role of the Greek Mining Industry".

Η ημερίδα θα διεξαχθεί στην αίθουσα «Ιωάννης Δρακόπουλος». Η προσέλευση και οι εγγραφές θα ξεκινήσουν στις 10:30 και θα συνεχιστούν μέχρι να αρχίσει η ημερίδα στις 11:00. Η είσοδος στην πανεπιστημιούπολη θα πραγματοποιείται από την κεντρική πύλη στην Ούλωφ Πάλμε, ενώ για την προσέλευση στην αίθουσα «Ιωάννης Δρακόπουλος» θα είναι ανοιχτή η είσοδος του μουσείου Παλαιοντολογίας.

Οι ομιλίες της ημερίδας θα πραγματοποιηθούν στα Ελληνικά & στα Αγγλικά.

Υπάρχει δυνατότητα ηλεκτρονικής παρακολούθησης μέσω του παρακάτω link: uoa.webex.com/uoa/j.php

Σε όσους παρευρεθούν με φυσική παρουσία θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης.

Aναλυτικό Πρόγραμμα της Ημερίδας