Υποτροφίες της Γερμανικής Υπηρεσίας Ακαδημαϊκών Ανταλλαγών (DAAD)

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

Συνέδριο SafeGreece 2020 on-line

ΣΥΝΕΔΡΙΟ SAFEGREECE 2020 ON-LINE

Τετάρτη 14 Οκτωβρίου 2020
Το Τμήμα Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος της Σχολής Θετικών Επιστημών του ΕΚΠΑ σε συνεργασία με την Ένωση Περιφερειών Ελλάδας (ΕΝ.Π.Ε.) και τη Safe Greece διοργανώνει το "7o Διεθνές Συνέδριο για την Πολιτική Προστασία και τις νέες Τεχνολογίες - Safe Greece 2020 on-line" από τις 14 έως τις 16 Οκτωβρίου.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Ενημέρωση για τη λειτουργία της Γραμματείας του Τμήματος σύμφωνα με τα νέα μέτρα για την αποφυγή της εξάπλωσης της λοίμωξης COVID-19.

2η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ERASMUS+ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΟΥ CIVIS ΣΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2020-2021

Όσοι φοιτητές (προπτυχιακοί, μεταπτυχιακοί, υποψήφιοι διδάκτορες) ενδιαφέρονται και πληρούν τις σχετικές προϋποθέσεις, όπως αναφέρονται αναλυτικά στην επισυναπτόμενη προκήρυξη, μπορούν να στείλουν την αίτησή τους και τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Γραμματείας (secr@geol.uoa.gr) με προθεσμία 9 Οκτωβρίου 2020.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Γ.Σ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Ανακοίνωση Γ.Σ. Τμήματος, 15.09.2020