ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΜΣ "ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΕΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ & ΚΡΙΣΕΩΝ" 2021-22

Προκήρυξη ΠΜΣ "Στρατηγικές Διαχείρισης Περιβάλλοντος, Καταστροφών & Κρίσεων" 2021-22

Το Τμήμα Γεωλογίας & Γεωπεριβάλλοντος του Εθνικού & Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών ανακοινώνει την προκήρυξη νέων θέσεων μεταπτυχιακών φοιτητών για το ΠΜΣ "Στρατηγικές Διαχείρισης Περιβάλλοντος, Καταστροφών & Κρίσεων" για το ακαδημαϊκό έτος 2021-22.

Το Πρόγραμμα Σπουδών είναι ειδικά σχεδιασμένο και προσαρμοσμένο στις ανάγκες του σύγχρονου επιστήμονα και επαγγελματία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση υποψηφιότητας προς τη Γραμματεία του Τμήματος μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του ΠΜΣ έως την Παρασκευή 23 Ιουλίου 2021.

Η Προκήρυξη είναι διαθέσιμη εδώ.

Η ηλεκτρονική αίτηση είναι διαθέσιμη εδώ.

Περισσότερες πληροφορίες για το Πρόγραμμα στο www.edcm.edu.gr