ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΝΕΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ"

Ενημερώνουμε τους προπτυχιακούς φοιτητές του Τμήματος Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος ότι από το εαρινό εξάμηνο του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους προσφέρεται στο 8ο εξάμηνο το μάθημα "Δημιουργία Νέας Επιχείρησης".
Καθώς το μάθημα θα είναι εργαστηριακό και έχει ανώτερο όριο τα 50 άτομα, οι προπτυχιακοί φοιτητές που ενδιαφέρονται να το παρακολουθήσουν θα πρέπει να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους στον διδάσκοντα στον παρακάτω google questionnaire σχετικό σύνδεσμο:

Το περίγραμμα του μαθήματος επισυνάπτεται.

Σημειώνεται ότι η δήλωση του μαθήματος στον ανωτέρω σύνδεσμο, δεν αναιρεί την υποχρέωση δήλωσης και στο mystudies με το άνοιγμα των δηλώσεων μαθημάτων εαρινού εξαμήνου, όπως γίνεται και με όλα τα μαθήματα ανά εξάμηνο σπουδών.

Περίγραμμα μαθήματος "Δημιουργία Νέας Επιχείρησης"