ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ/ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2023-24

Ηλεκτρονική αξιολόγηση μαθημάτων/χειμερινό εξάμηνο 2023-24

Αγαπητές φοιτήτριες, αγαπητοί φοιτητές,

η εκπαιδευτική διαδικασία του χειμερινού εξαμήνου για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 σταδιακά ολοκληρώνεται.

Σημαντικό κομμάτι της διαδικασίας είναι και η αξιολόγηση των μαθημάτων και των διδασκόντων, η οποία είναι σημαντικό μέρος της αποτίμησης του εκπαιδευτικού έργου του Τμήματος. Οι αξιολογήσεις συγκεντρώνουν πολύτιμες πληροφορίες που να βοηθούν τους διδάσκοντες να βελτιώσουν τον σχεδιασμό και την ανάπτυξη του κάθε μαθήματος

Σας καλούμε να συμμετέχετε όλες και όλοι στην αξιολόγηση των μαθημάτων και των διδασκόντων του τρέχοντος εξαμήνου, η οποία ξεκίνησε και θα ολοκληρωθεί στις 21/1/2024.

Η αξιολόγηση γίνεται μέσω της  Υπηρεσίας Ηλεκτρονικών Ερωτηματολογίων στην ιστοσελίδα https://survey.uoa.gr

Επιλέγετε         Σχολή Θετικών Επιστημών → Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος

και ακολούθως το κάθε μάθημα το οποίο παρακολουθείτε.

Μη χάσετε την ευκαιρία να αποτυπωθεί ανώνυμα η άποψή σας. Η συμμετοχή έχει ιδιαίτερη σημασία και η γνώμη σας λαμβάνεται σοβαρά υπόψη προκειμένου να παρέχουμε υψηλής ποιότητας σπουδές.

Σας ευχαριστούμε προκαταβολικά για τη συμμετοχή σας στη διαδικασία διαρκούς αυτοβελτίωσης του Τμήματος Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος.